Včelí obchůdek  Včelařský e-shop  Včelařské potřeby a včelí produkty 

NOVINKY

arr3   ... arr3 www.vceliobchudek.cz... arr3 www.vceliobchudek.cz...

KONTAKTY

Marie Knödlová
Včelí obchůdek
tel: +420 607 771 632 - Chlebovice
tel: +420 604 395 832, 558 433 212 - Místek
email: info@vceliobchudek.cz

ANKETA

Jak často jíte med?

Denně Denně 40% Jednou týdně Jednou týdně 30% Jednou měsíčně Jednou měsíčně 14% Vůbec Vůbec 15%

POZOR ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY V MÍSTKU:

ÚT - PÁ   8 - 15 HOD.

Máme další prodejnu

J.V.Sládka 37 - u Místeckého náměstí

Tato pobočka nabízí široký sortiment včelích produktů a výrobků z nich, kosmetiky, samozřejmě zde najdete

také medy a medoviny, literaturu a různé dárkové předměty.

A něco málo pro včelaře zde také máme. Výkup vosku pouze v Chlebovicích!

Otevírací doba: Út - Pá   8-15 hod.

OTEVÍRACÍ DOBA:

CHLEBOVICE                         J.V.SLÁDKA MÍSTEK

Út - Pá    9 - 17 hod.             Út - Pá    8 - 15 hod.

So           9 - 12 hod.

V den státních svátků prodejny ZAVŘENY!

Vítejte na stránkách Včelařské prodejny Chlebovice (Frýdek-Místek), která nabízí včelařské potřeby pro začínající i zkušené včelaře, mezistěny, úly, výkup vosku a propolisu, včelařské oblečení, včelí produkty a výrobky z nich, dárkové poukazy, hry a hračky  pro děti, svíčky z včelího vosku, trička, med a medovinu atd. Návštěvníci využívají bonusové slevy a nákupem zároveň podporují včelařskou výchovu mládeže.




Včelí obchůdek Chlebovice

Včelařská prodejna v Chlebovicích byla otevřena v roce 1995. Nachází se ve včelařsky naučném areálu Domu včelařů v Chlebovicích (Frýdek-Místek), ve kterém se nachází včelařské muzeum, včelařský skanzen, naučný včelín a naučná zahrada včelařsky významných rostlin. Po rekonstrukci Domu včelařů v r. 2009 jsme převzali včelařskou prodejnu a přemístili do nových prostor. Prodejna nabízí nejen včelařské potřeby pro začínající i zkušené včelaře, mezistěny, úly, včelařské oblečení, včelí produkty a výrobky z nich, hry a hračky s včelí tématikou pro děti, svíčky z včelího vosku, trička, med a medovinu atd., ale nabízí i výkup vosku a propolisu, výměnu vosku za mezistěny atd.
Včelařská prodejna působí i jako poradenské centrum pro začínající včelaře v záležitosti včelaření, ale i v možnostech čerpání dotačních titulů pro včelaře. Nabízíme dárkové poukazy a bonusové slevy. Dlouhodobě jsme hlavními organizátory akcí ZO ČSV Frýdek-Místek,o.s., především akce pro mládež. Naše motto: "Čas věnovaný dětem není nikdy ztracený." Naplňujeme finanční podporou aktivit se včelařskou mládeží v rámci republiky. Naše prodejna slouží i jako výukové místo nejen pro místní kroužek, ale i ostatní včelařské kroužky, které o toto jeví zájem.

Kde nás najdete v Chlebovicích:

Včelí obchůdek J.V.Sládka Frýdek-Místek

Včelí obchůdek na ulici J.V.Sládka u Místeckého náměstí jsme otevřeli 1.5.2018. Prodejna nabízí včelí produkty a výrobky z nich, hry a hračky s včelí tématikou pro děti, svíčky z včelího vosku, trička, med a medovinu, literaturu.

Kde nás najdete ve Frýdku-Místku:

NWRjMzhhYz